Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paris Hilton si nechala zvětšit rty

| Úterý 04. 12. 2007

 

Paris Hilton. - Zdroj: Reuters

Sejmu tě! - Paris Hilton udělá cokoliv pro to, aby se zviditelnila. Je jí úplně jedno co si budou lidi myslet, protože to je to poslední, co by ji mělo nějak v jejím chování a konání ovlivňovat. Paris Hilton je vlastně strašně šťastnej člověk. To že její IQ nedosahuje příliš velkých hodnot vlastně ani není důležité. Uměla se narodit, takže hlavu nemusí používat do konce života. Lítá po večírcích, dělá problémy a určitě se neskutečně baví tím, že jí všichni na ty její výstřelky skáčou jako krysy na špek... a tak - k naší všeobecné radosti - přidává další a další. Aby taky ne, o kom se mluví, ten žije! A ona žije minimálně za tři!

     

Když nedávno prohlásila, že se nechá zmrazit, už už jsem doufala... holka si ale dává na čas. Myslela jsem si, že když o tom mluví, tak do toho taky půjde a co nejdřív. Ale nebudu jí křivdit, vypadá to, že své zmrazení bere opravdu vážně a chce před touhle velkolepou životní událostí vypadat co možná nejlépe... Navštívila totiž plastického chirurga.

 

 

Ne, neděste se, žádná druhá Ciccolina nespatřila světlo světa. Tady se upravovala "jenom" pusa. I když to asi stačí. Paris si nechala svoje rty zvětšit. Plastická chirurgie umí zázraky, jenže někdy se stane, že to úplně nevyjde, že to prostě pacientce nesluší, což je právě případ slečny Hiltonové. Zkrátka i mistr tesař se občas utne.

Chirurg pracoval bezesporu skvěle, jen té Paris to nesedlo. To, že si nechala napíchat kolagen do rtů jí bohužel na kráse nepřidalo. Spíš naopak. Sexappeal nikde. Oteklé rty samozřejmě splasknou, přesto jsem přesvědčená, že Paris bude dál vypadat, jako když strčila pusu do včelího úlu.

Nedá se nic dělat, ale tohle bylo těžce vedle! Zvětšení prsou, botulotoxinové injekce ani nové kolagenové rty to stejně u Paris nezachrání. Tam by to chtělo vyměnit vnitřek. Komplet! Je kapánek zrezlej.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>